| dodado a întrebat:

Salutare, ba deci va rog ajutați-mă cu o chestie... îmi conectez căștile, ascult muzica liniștit de la un moment dat, se oprește muzica și un roboțel îmi zice "it's ora --.-- și-- minute" din 5 in 5 minute, și nu știu cum sa opresc chestia asta, știe careva?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te cred! Eu nu cred ca au soft in ele, in casti! Incearca cu castile unui prieten, vecin, etc. Apoi vedem ce-i de facut.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ajuta daca zici modelul de casti, telefon si cum asculti (stream, descarcata, etc.)

| dodado explică (pentru Wr3nch):

Model telefon:Samsung galaxy a40
Căști Samsung originale
Ascult pe YouTube sau tictok sau când ma uit la un film, deci e irelevant asta

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cumva ai un ceas (soft) instalat pe telefon?

| dodado explică (pentru Salontanul):

Nu, și crede-mă ca nu știu ce are, e enervant rău

| dodado explică (pentru Salontanul):

Mulțam faini, căștile au luqt-o tzanca deci ele erau problema?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru dodado):

Multumesc si eu pentru apreciere!