| RegeleCornet a întrebat:

Cat ma costa sa schimb GEAMUL, nu display-ul unui Samsung Galaxy S6, la un service GSM sau la reprezentanta Samsung? Este fisurat intr-un colt, chiar daca am avut folie de sticla, crapatura s-a prelungit peste.
Va multumesc!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

E mai ieftin sa cumperi display original. costa vreo 110 euro aprox.
cat iti ia pe manopera...depinde cat de bandit e cel ce ti-l schimba.

| Crackman a răspuns:

Costa pe la jum telefonului... cel putin 600

| Pavlov_Manu_1990 a răspuns:

Du-te la un service pentru telefoane etc. acolo o sa iti spuna pretul depinde si cat de spart este