| 7upjazz a întrebat:

Salutare. Ce mi-ati recomanda sa cumpar Nokia Lumia 520, Huawei Ascend G510, LG Optimus L5 II, Samsung Galaxy Trend sau HTC Desire 200? Ce mi-a iesit mai mult in evidenta a fost Nokia, dar am nevoie si de parerea celor care au aceste telefoane sau au habar despre ele (mai mult decat am eu).

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Lg Optimus l5 II este recomandarea mea.

Nokia pica pentru ca nu e la fel de bun ca Android.
Huawei pica datorita calitati fata de LG si Samsung.
Htc pica ca e mai slab ca LG.
Samsung la fel e mai slab ca LG.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum ti-a iesit tie in evidenta lumia 520, pentru ca e cel mai slab, Huawei Ascend G510, e de departe cel mai bun, tine minte o chestie, windows phone, e cel mai naspa sistem de operare, e mai prost si decat symbianul, nu exista aproape nici o aplicatie, si daca exista trebuie sa ai internet pe mobil neaparat

| M1hai a răspuns:

Iti recomand Nokia lumia 520, bate la fluiditate android-ul, se misca super bine, singurul lucru care nu imi place este ca nu are foarte multe aplicatii, doar cele de baza. in rest este telefonul perfect, camera perfecta, se aude foarte bine

| Seby90 a răspuns (pentru M1hai):

Complet de acord. Windows mobile nu necesita un milion de terabytes de ram si cativa petaherti. Este un telefon decent, o camera okay.

Dar nu prea conteaza, pari a fi utilizatorul de rand din low budget, tie iti trebuie angry birds si mesaje... poti cumpara orice.

| M1hai a răspuns (pentru Seby90):

Ma bucur ca esti de acord cu mine happy

| cornelmircea1980 a răspuns:

HTC Desire 200 este cel mai bun