| kar1GaNNN a întrebat:

Salutare!
Ce parere aveti despre noul Samsung Galaxy J7 2017?
As vrea sa mi-l cumpăr de Crăciun la pretul de 1300 lei pe eMag. Ce ziceți, s-ar merita? Si daca da, ce culoare sa îmi cumpăr?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu astepta anul 2018

| IIIshaneIII a răspuns:

Eu personal nu cred ca degeaba se numeste,, J,, de la jeg, nu sunt bune si sunt foarte scumpe pentru ce ofera, ai Huawei p9lite 2017 la 850lei daca mai e la pretul asta, mult mai bun din oricce punct de vedere

| kar1GaNNN explică (pentru IIIshaneIII):

Hmm. interesant, nu am mai auzit o replică de genul acesta pentru telefonul asta. Țin sa iti mentionez ca cel putin eu nu as da 1 leu pentru telefoanele gen Huawei, Allview, si mai sunt câteva.

| εdωαrd27 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Inseamna ca esti un fan Samsung ce da bani doar pentru brand...Telefoane de maxim 800 lei fiabile si bune fac acelasi lucru ca si acest minunat Jeg7. Daca vrei sa platesti doar brandul, faci cum vrei tu. O seara faina.

| Draghi a răspuns:

Da, eu recomand j7 este ieftin pentru ceea ce face si este foarte bun calitate-pret, printre cele mai bune telefoane de aceasta suma, il recomandwinking