| aLexG1 a întrebat:

Salutare ce parere aveti despre telefonul HTC Desire 516?

Răspuns Câştigător
| Monika12 a răspuns:

Hey buna ...mamica are HTC Desire 516 si este foarte norm dupa parerea mea ...meniul nu este complicat deloc modelu este super

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu recomand. Htc-urule sunt telefoane foarte bune, dar la prețul asta, nu merită, mai bine la prețul asta îți iei un Lg L90, chiar dacă este un pic mai mic, are cameră mult mai bune, procesorul grafic este mult mai bun, chipset-ul este mult mai puternic, iar bateria este mult mai mare și are și funcția Quick Window. Îl recomand.

| Quiin a răspuns:

Eu am 510 si e foarte bun, sunt foarte multumita si nu am probleme cu el. Cu galaxy dupa o luna am avut probleme si nu mai am incredere in ele. Iti recomand cu incredere orice fel de HTC. + ele au fost primele telefoane inventate cu android.

| DespreHostel a răspuns:

Merge bine