| nyoentox2002 a întrebat:

Ce parere aveți despre telefonul Huawei P40 lite (138 Gb memorie internă si 6 Gb ram)
E bun?
L-am gasit cel mai ieftin de pe un site cu 900 de lei.
Eu am deocamdata 500 lei stransi si alocatia de pe luni de cand am facut 18 ani o sa o primesc cica in noiembrie.Si in noiembrie este si black friday, pot prinde o oferta la telefonul asta de la 900 lei la 700-800 lei?

2 răspunsuri:
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Telefonul e bun daca suporti sa stai fara youtune gmail si celalate servicii google

| nyoentox2002 explică (pentru Copaci_Liviu_1981):

Mi-a aratat unul ca nu e mare diferenta, are acelasi Youtube dar se numeste altfel si are altfel de browser