| AndreyAndrey91 a întrebat:

Salutare, ce sa aleg dintre Samsung Galaxy S4 si Huawei Ascend p7? Spuneti si de ce. Multumesc

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Clar Huawei p7! Nu te lua dupa Samsung platesti mai mult marca iti sugerez cu incredera sa iti achizitionezi un Huawei p7 fiindca am si eu si este foarte bun! Bafta!

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei Ascend P7, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......8a974w.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Parerea mea e ca ar fi mai ok sa alegi Huawei Ascend P7 happy
Pentru ca P7 e un model mai nou... Oricum specificatiile sunt aceleasi. Singura diferenta e firma happy

| ThinkDifferent a răspuns:

Galaxy S4, fiindca am avut si eu si nu am avut niciodata vreo problema cu el, si te va tine vreo 4, 5 ani.

| Search69 a răspuns (pentru ThinkDifferent):

Ce sa zic. 4 ani? Du-te ba daca mai tine inca un an..doamne nu sti nimic.

| ThinkDifferent a răspuns (pentru Search69):

Eu nu stiu nimic? Pai inseamna ca tu daca ai un telefon te tine doar 1 an? Doamne ba habar nu ai. Mai ales ca Huawei debea am auzit de el prin 2011, 2012 pe langa Samsung care fac telefoane de zeci de ani.

| Search69 a răspuns (pentru ThinkDifferent):

Ok, si ce daca ai auzit in 2011 nu inseamna ca nu e o firma proasta. I-a exemplu la xiaomi o firma nonu pe locul 4 mondial. Si da, Samsung galaxy s4 o sa ruleze jocurile maxim, maxim un an daca nu ai habar imi pare rau. Daca era vorba despre LG g3 sau z3, da poate o sa tina 3 ani jocurile/aplicatile.

| Ioana_Andreea_1996 a răspuns:

Sfatul meu este sa alegi Samsung Galaxy S4 deoarece este o marca de telefoane foarte cunoscuta si in aelasi timp buna. Decizia iti apartine...eu doar ti-am dat un sfat!

| Search69 a răspuns (pentru Ioana_Andreea_1996):

Si ce daca e mai cunoscuta..cumperi emblema! La Apple de ce iphone 5s este peste 2.000 lei? Si sunt multe multe telefoane foarte bune la pret mai mic. Daca nu stii te rog sa nu mai comentezi degeaba.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Ioana_Andreea_1996):

Clar Huawei p7! Nu te lua dupa Samsung platesti mai mult marca iti sugerez cu incredera sa iti achizitionezi un Huawei p7 fiindca am si eu si este foarte bun! Bafta!