| Nyo a întrebat:

Salutare! Ce telefoane imi recomandati panâ in 3000-3500 lei?
Caut asa:Sa aiba ram de minim 8 si memorie interna 128 sau 256, sa fie bestial la poze,chiar si pe timp de noapte,sa incarce rapid panâ intr-o oră, sa ruleze foarte bine,nu sunt genul care sa joace jocuri, maxim daca mai instalez si mai joc un joc din cand in cand.
Cam ce telefoane imi recomandati, eu zic ca trebuie sa am pretentii la banii astea pe care i-am menționatlaughing?

14 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai pune un ban, ar fi păcat să nu

https://www.emag.ro/......D1FCMXMBM/

| Nyo explică (pentru sierra1):

Bag ceva in ele iphone-uri se descarca repede si are 40% din ce are android-ul

| sierra1 a răspuns (pentru Nyo):

"nyo: Ce telefoane imi recomandati panâ in 3000-3500 lei"

păi dacă ești atât de hotărât și cunoscător, de ce mai intrebi - treci și cumpără

| Nyo explică (pentru sierra1):

Iphone-urile se descarca repede, si are 40% din ce are android-ul

| anonimg a răspuns:

Samsung Galaxy S23

| Nyo explică (pentru anonimg):

Se descarca repede ca are 3700 mah, majoritatea au 5000

| anonimg a răspuns (pentru Nyo):

Există un Samsung scos acum de curând și are acumulator de 6000 mAh. Cred că se încadrează în banii tăi. Cauta-l pe www.gsmarena.com
Acolo îți spune și dacă a fost lansat. Iar Google îți va spune dacă a apărut și în România.

| Nyo explică (pentru anonimg):

Ce telefon ca tu mi-ai dat doar un site?

| anonimg a răspuns (pentru Nyo):

Ăsta e bun:
https://www.quickmobile.ro/......-ram-72581
3900mAh baterie.
De ceva timp multe telefoane vin fără încărcător.

| Nyo explică (pentru anonimg):

Ma intreb cat tine cu cei 3900 mah ca sunt cam puțini

| anonimg a răspuns (pentru Nyo):

Atunci așteaptă-l pe acesta despre care se spune că este bun la cameră:
https://m.gsmarena.com/sony_xperia_10_v-12264.php
Trebuie să apară în luna iunie.

| AmandinaDragan a răspuns:

Nokia 3110

| Celula44 a răspuns:

Samsung s22 sincer ai descris telefonul

| andrei23ree a răspuns:

Poco f4 gt