| Sarcopt a întrebat:

Ce telefon bun îmi recomandați pănă în 2.000 roni. Îmi place Galaxy S6 dar am citit că majoritatea au problemă cu încinsul excesiv. Mulțumesc

12 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Cam toate se incing. cand le fortezi la anumite operatii. ex live, etc.

| Sarcopt explică (pentru octav005):

Sunt conştient, dar am înțeles că S6 se încinge foarte tare şi dacă stă la încărcat. Nu ştiu cum e C5-ul

| octav005 a răspuns (pentru Sarcopt):

Sincer nici nu stiu ce se incinge la ele? bateria s-au vreo componenta din ele?

| Sarcopt explică (pentru octav005):

Din căte am înțeles ar fi procesorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Poti incerca Samsung Galaxy J5 2016. Costa in jur de 900 de lei
L-am cumparat acum 4 luni de la Altex cu 950 de lei si pot sa spun ca sunt foarte multumita.
Are memoria de 16 GB, 5.2 inch si se gasesc foarte usor huse si folii de sticla.
Nu incepe sa se incalzeasca repede, am meu se incalzeste dupa vreo ora si jumatate chiar doua in care stau pe internet sau pe Facebook.
Sper ca te-am ajutat!

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Daca-ti place si are probleme cauta altceva
http://www.emag.ro/......dor/emag/c

| OnePiece a răspuns:

Huawei P9.

| KanezuY a răspuns:

Recomand un Samsung A5 2016 sau A7 2016.

| Sarcopt explică:

Chestia este că am un S4 de vreo 3 ani şi vreau ceva mai bun, scuze că nu am menționat acest punct.

| Sarcopt explică:

Am uitat să menționez că am un S4 de 3 ani şi vreau ceva mai bun. Scuze

| AdrianDanezu69 a răspuns:

Iti recomand HUAWEI P9 Lite. Costa 1.000 de lei. Este foarte bun. L-am achizitionat acum 2 saptamani, Se comporta foarte bine.

http://altex.ro/......-sim-black