| anonim_4396 a întrebat:

Salutare cine imi da si mie niste sfaturi de un iphone 7 plus replica e bun de ceva ca mar bate gandul sa-mi cumpar de la cineva e nou la cutie...

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu lua niciodata replica.
Este mai rezistent si se misca mai bine chiar si cel mai slab telefon de firma renumita, decat o replica care poate sa aiba dotari chiar si mai mari.

| Lioana a răspuns:

Nu cumparati nici un fel de telefoane replica! Nu sunt acelasi lucru ca originalul. Chiar si configuratia poate fi diferita.

| liviunm a răspuns (pentru Lioana):

Mersi multt mai degraba un Samsung j5 2016 cz e bun

| Rommeo a răspuns:

Nu mai dati banii pe toate pocnitorile numai de dragul de a va fali in fata prietenilor, ca o sa va faceti mai tare de cacao cand vor afla ca e o replica de 2 bani.

| Sarcopt a răspuns:

Nu te sfătuiec

| AlecuAlex a răspuns:

Replica arata doar la fel ca originalul in rest nici sa stai pe Facebook nu poti cat despre j5 2016 il am nu sunt prea multumit pe jocurile in timp real am lag si o problema ..se inchide singur cred ca e o problema din fabrica.

| liviunm a răspuns:

Mersi