| CristianNP a întrebat:

Salutare(+coronita).
Merita trecerea de la un a5 2017 la un xiaomi redmi 5 (630 lei)?
Mentionez ca telefonul este spart si vreau sa il schimb.
Pareri? Mersi mult

Răspuns Câştigător
| hanakoikezawa a răspuns:

Sigur că merită. În primul rând, Xiaomi Redmi 5 are cu 33% mai multă memorie RAM decât A5. În al doilea rând, un Android mai nou. Am experimentat Android 6.0.1 și am observat că e destul de pretențios cu bateria (o consumă foarte repede). Ai un ecran mai mare la Xiaomi Redmi 5, o rezoluție mai bună a ecranului și de două ori mai mult spațiu de stocare intern. Lista de avantaje poate continua.

| CristianNP explică (pentru hanakoikezawa):

Multumesc frumos laughing chiar ma gandeam sa incerc ceva nou si bun. Mersi inca o data!

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Da,merita să încerci ceva nou, zic eu.De ce nu? Poate o să-ți placă. Succes!

| CristianNP explică (pentru Floreenofficial):

Multumesc mult. Apreciez!