| Oanca_Cornel_1981 a întrebat:

Salutare, de cateva zile ma confrunt cu urmatoarea problema:
Incerc sa descarc de pe Google Play, porneste descarcarea dar doar se se misca linia aia albastra, fara a finaliza descarcarea. La statusul descarcarii scrie ca e "in pauza". S-a mai confruntat cineva cu problema asta?
Telefonul este un Allview X2 Soul.
Mentionez ca am incercat toate variantele, de la stergerea datelor si memoriei chace, la stergerea si refacerea contului pe Google Play, chiar si resetarea telefonului.
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Te duci la aplicatii dai force stop si clear data la playstore si google play services apoi dai un restart la telefon si mai incerci odata

| Bitza0 a răspuns:

Salut,si eu am avut acceas problema intra setari, despre mobil si dai actualizare software, trebuie actualizate toate app.

Funda?

| Oanca_Cornel_1981 explică (pentru Bitza0):

Am facut si asta si spune ca am ultima versiune disponibila...