| cristianno a întrebat:

Salutare,,, de ceva vreme vreau sa-mi cumpar un telefon nou si nu am cine stie ce buget ceva cam la 5-8 milioane maxim,,,, am gasit un telefon smecher Zte era are tot ce iti dorest dar nu stiu cat costa am cautat pe toate siteurile... dar nu cred ca se incadreaza dupa cum o sa vedeti ce specificatii are,,,(adica procesor de 1.3 :O camera de 8 mgp:O si 1 gb ram:O 8 gb memorie) adica pentru un telefon care nu e iphone sau Samsung mi se pare genial.Deci care imi spune pretul are funda sau daca nu-l gasiti alte modele de telefoane smartphonuri caracterstici asemanatoare care sa se incadreze in buget

Răspuns Câştigător
| CryMy1 a răspuns:

Nu stiu daca zic bine, dar "zte v970" costa 820 RON.

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Http://softwbox.blogspot.com/......lefon.html
Procesor cu 4 nuclee, 1200 Mhz, camera de 8 Mpx cu timelapse, 11 milioane. Si e romanesc(partial).

| Adryano_Don_1986 a răspuns:

Telefon ZTE SMECHER, nu am auzit de el, poate e alt model

| MaxKiller911 a răspuns (pentru Adryano_Don_1986):

El a zis un telefon smecher zte...

| victor11 a răspuns:

O alta optiune ar fi LG optimus L7,, cu android.

| BadAssMotherfucker a răspuns:

E bun mosule am si eu unul...si sunt super multumit de el