| cornelut a întrebat:

Salutare de curand am achizitionat un Orange Yomi si am incercat sa instalez supersu si freedom. Evident din moment ce sunt aici nu merg. Cand intru in el sa il instalez si apas pe butonul de instalare nu se intampla nimic, chiar nici nu se apasa, daca apas langa la anulare se apasa. Am verificat sa nu fie ceva in zona aceea, cu alte aplicatii merg. Ma puneti ajuta?

1 răspuns:
| einsteinchen a răspuns:

E posibil sa fie bifata optiunea "Instalare aplicatii doar din surse sigure". Cauta in meniul telefonului. Succes!