| George200200 a întrebat:

Salutare, de curând am achiziționat un Samsung galaxy s7 edge pe care am pus o folie de sticla si o husa. Problema este ca husa imi împinge folia si se tot desprinde uneori. Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Sa o tai sau sa o inlocuiesti. Daca o tai cred ca se sparge. Dar am intelesnca s-ar putea cumva. Nu stiu exact cum.

| syg01 a răspuns:

Sa iti iei alta husa si daca problema continua ia-ti alta folie.

| George200200 explică (pentru syg01):

Deja sunt la a3a husa pe care o incerc, si nu stiu daca alta folie ar rezista.