| Denis19999 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un nou telefon Microsoft 550 si acum intampin o problema. Cand am intrat in aplicatia Facebook, mi-a aparut:,,Conectati Facebook la Windows" iar eu am dat Conectare. Apoi, am constatat ca in locul persoanelor din agenda telefonica (numerele de telefon care le aveam adaugate), mi-au aparut prieteni de pe Facebook. Am intrat apoi la Persoane >- Setari >- Cartela >SIM-Importati din cartela SIM. Acolo am vazut ca numerele imi sunt ascunse, am dat importati dar nu s-a intamplat nimic. Am mai dat si la Filtrati lista de contacte, dar tot nu s-a intamplat nimic. Acum intrebarea: Cum imi pun inapoi numerele de telefon la,, Persoane"? Ofer funda. Multumesc!

1 răspuns:
| Ykuzo a răspuns:

În meniul setări sau direct în aplicația agendă trebuie să existe o setare care afișează doar contactele din agenda SIM.
Du pot da detalii amănunțite deoarece nu dețin un smartphone cu Windows. Succes la căutat!