| Denis19999 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un nou telefon Microsoft 550 si acum intampin o problema. Cand am intrat in aplicatia Facebook, mi-a aparut:,, Conectati Facebook la Windows" iar eu am dat Conectare. Apoi, am constatat ca in locul persoanelor din agenda telefonica (numerele de telefon care le aveam adaugate), mi-au aparut prieteni de pe Facebook. Am intrat apoi la Persoane >- Setari >- Cartela >SIM-Importati din cartela SIM. Acolo am vazut ca numerele imi sunt ascunse, am dat importati dar nu s-a intamplat nimic. Am mai dat si la Filtrati lista de contacte, dar tot nu s-a intamplat nimic. Acum intrebarea: Cum imi pun inapoi numerele de telefon la,, Persoane"? Ofer funda. Mersi!
P.S.: Scuze de categorie.

3 răspunsuri:
| Andreutzu20 a răspuns:

Salut! La "Persoane" scrie puțin mai jos "se afișează contacte cu număr de telefon". Dai acolo și te va trimite la "Filtrați contacte". Mai jos vei avea "afișează contactele din". Acolo vei selecta Outlook și Facebook (în caz că vrei să păstrezi contactele de pe Facebook). Sper că te-am ajutat

| Denis19999 explică (pentru Andreutzu20):

Salut! la ''afiseaza contactele din'' e gol, nu apare nimic...

| Denis19999 explică (pentru Andreutzu20):

La ''se afiseaza'' scrie niciunu: Se afiseaza niciunul... de ce oare?