| Andrey3oo7 a întrebat:

De o perioada de timp ma lupt cu spatiul de stocare al telefonului. Elimin constant datele cache si reziduurile, am dezactivat cateva aplicatii din fabrica ca Word, PowerPoint, Skype etc, am o cartela SD foarte spatioasa si imi mut toate aplicatiile din App Store pe card. DAR sunt unele aplicatii (instalate din App Store)care raman in memoria telefonului si nu pot fi mutate (ca WhatsApp, Steam, un Music Player altele). Este o modalitate de a creea SI MAI MULT spatiu?

2 răspunsuri:
| RigbyBarosanul a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema!
1)Iti iei un antivirus si te la Memory si acel antivirus (Clean Mater / 360 security ) iti va da o gramada de memorie!
ori asta ori poti sa iti resetezi telefonul de la functia "backup and reset" totusi eu iti sugerez antivirusul care iti va curata telefonul de lucruri inutile pe care tu nu le sti si iti va mai da memorie O GRAMADA

| Andrey3oo7 explică (pentru RigbyBarosanul):

Multumesc. Nu e tocmai ce ma asteptam dar... s-ar putea si mai bine. E ok