| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. De o vreme, atunci când dau să pornesc un clip video din galerie pe telefon îmi scrie "imposibil de redat în timpul unui apel". Apoi am mai observat ceva legat de asta: atunci când sunt pe ecranul de pornire şi vreau să reglez sunetul din butoanele de volum nu se mai aude acel "ticăit" când schimbi treptele de volum. Am intrat în serări la sunete să văd dacă e ceva în neregulă, iar când am apăsat pe tonul de apel "Over the horizon" să văd dacă se aude iarăşi mi-a apărut pe ecran acelaşi mesaj ca mai sus. Am dat un restart şi telefonul şi-a revenit, dar problema asta am avut-o mai multe zile. Este posibil ca telefonul să-mi fie ascultat sau e o simplă eroare? Şi cum pot să verific dacă e ascultat şi cum împiedic asta?

1 răspuns:
| Numele384637 a răspuns:

Încearcă să îi resetezi si da e posibil sa fi ascultat si eu pățesc asta la un joc dar nu ma deranjează pa pa