| Irimia_Dorian_1993 a întrebat:

Salutare,

Detin o cartela Orange pre-pay din August 2014. Aceasta cartela o folosesc doar in timpul lunii August. Cartela este in perioada de gratie si creditul actual este de 3.45 euro (valabil pana la 10/10/2015).
Cu cat ar trebui sa incarc pentru a extinde perioada de valabilitate pana in August 2015 pentru a nu pierde numarul?

Un raspund rapid, va rog.
Multumesc.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate vrei să extinzi "perioada de valabilitate pana in August 2016" :)

Vezi detalii la linkul oficial :
https://www.orange.ro/prepay/periods-ro.html

https://www.orange.ro/prepay/reincarcare-prepay.html

Toate cele bune!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa verificam si noi situatia, te rugam sa revii cu numarul tau de telefon, printr-un mesaj privat.

O zi buna,
Orange Helper

| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns:

Cu oricat...insa eu stiu ca daca o cartela are credit in rulaj nu poate di dezactivata.Insa pentru orice eventualitate incarca cu 1 euro!