| Ionut_Mihai_2000_Mrmq a întrebat:

Salutare...detin un Asus Zenfone 4 max si imi apare mereu "Incarcare inversa standard" si nu stiu sa dezactivez aceasta setare, i am dat si resetare din fabrica si tot apare

3 răspunsuri:
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Sal eu am Zenfone 2, nu te speria nu este nici o problema, chestia aia iti spune ca bateria se incarca rapid?
Iti mai dau si niste sfaturi ca sa te tina mai mult.
Nu incarca bateria mereu pana la 100% daca stai acasa, mai ales cu firul in priza. Si incearca cand moare de tot bateria sa nu nu-l repornesti imediat cum l-ai pus l-a incarcat. Lasal cel putin 10 min

| Ionut_Mihai_2000_Mrmq explică (pentru Cristian_Cristi_1986):

Stiu ca nu am de ce sa ma sperii, dar ma deranjeza faptul ca apare foarte des.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru Ionut_Mihai_2000_Mrmq):

Ai Manager Mobil pe el, incearca poate gasesti acolo sa opresti notificarea?