| HerrAdrian a întrebat:

Salutare, dețin un iPhone 8plus, original nu e fake, nu sunt mulțumit cum scoate pozele noaptea, care ar fi cauza?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauza este sensibilitatea redusa a camerei.
Poti folosi un reflector pentru poze de noapte.
Daca vrei sa faci poze de noapte de calitate, cumpara-ti o camera foto /filmare cu sensibilitate ridicata (ISO peste 18000).

| Wr3nch a răspuns:

8-ul nu e grozav pentru poze pe timp de noapte. Daca vrei sa faci poze faine noaptea cu un iPhone ai nevoie de modele mai noi, cum sunt XS/XS Max sau 11 Pro/Pro Max. Saun un Pixel 3 daca preferi sa treci pe Android.

| Bizon95 a răspuns:

Service/garantie, conform:
https://www.gsmarena.com/apple_iphone_8_plus-8131.php
camera e foarte buna, are OIS si 2x optical zoom
deci ar trebui sa faca poze noaptea, binemercic!

| HerrAdrian explică (pentru Bizon95):

Da e foarte buna, dar noaptea nu scoate pozele ok, telefonul nu e fake! Mentionez.

| Goete a răspuns:

Cauza nemultumirii tale este expectativa ta foarte inalta.

| HerrAdrian explică (pentru Goete):

Dai drumu

| Goete a răspuns (pentru HerrAdrian):

Vorbesti aiurea, la fel ca si asteptarile tale. Ia-ti o camera profesionala sintensdigur ca va fi. kult mai scumpa ca Iphone--ul tau. De ce nu te informazi inainte de a cumpara ceva?

| HerrAdrian explică (pentru Goete):

Tu ai așteptări aiurea, ce telefon folosesti?

| Goete a răspuns (pentru HerrAdrian):

Oricare sr fi telefonul pe care il folosesc eu - chiar si daca ar fi unul cu butoane numerice, ar fi mai bun decat al tau, pentru ca este telefonul care raspunde asteptarilor mele si imi satisface cerintele.

| NYØ2002 a răspuns:

Vindeti telefonul si ia-ti um Samsung.E nasol sa ai ios din cauza ca nu poti sa iti instalezi unele jocuri, nu poti sa iti instalezi snaptube pentru muzica.
Ti-as recomanda:J6, A10, A20, A40 depinde ce buget ai