| George_Sima_2000 a întrebat:

Salutare!

detin un Samsung s5 si i-am dat un reset din bios,a pornit, dar cand voiam sa fac setarile acelea de inceput.
setara limbi, conectarea la wi.fii,etc. mergea foarte greu sa tastez, asea ca nupa mai multe tetative enervante de a tasta ceva, m.am enervat si am scos bateria,fapt pentru care nu mai pot sa fac nimic la el,nu se mai aprinde deloc.
Am incercat si combinatia de butoane power,volum sus, si butonul home, si tot nu se aprinde.
Se mai poate face ceva?

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Il duci in service si data viitoare nu te mai joci daca nu stii exact ce faci.

| George_Sima_2000 explică (pentru CuriousStuff):

Sa-l duc in Service, bun raspuns, si crezi ca eu nu stiam varianta asta?
Ideea era sa/mi dai o rezolvare care sa o pot face singur acasa.

| CuriousStuff a răspuns (pentru George_Sima_2000):

Tu nu stii ce faci acolo, degeaba ti-as explica eu. In primul rand telefoanele nu au "BIOS"... Daca vrei sa te joci cu el sau sa-l strici mai tare cauta-ti tutoriale pe net si fa-i ce vrei. Daca vrei sa il mai poti folosi il duci in service. Simplu.

| Laura78 a răspuns:

Du-l la sevice.