| Bogdanss a întrebat:

Exista vreo aplicatie pentru facebook messenger ca atunci cand scriu sa se auda un sunet oarecare pentru taste?
Gen cum este si la whatsapp, atunci cand scrii se aude un sunet.

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Cauta pe la setari\tastatura\ si bifeaza sound keypress, nu stiu cum este la tine ca sa-ti pot spune concret. Ti-am spus doar unde trebuie sa umblii.

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Uita-te la setarile tastaturii si vezi ca trebuie sa bifezi ceva cu "Sound"

| Bogdanss explică (pentru RaduTN):

Mai explicit te rog?

| Bogdanss explică (pentru RaduTN):

Gata. am gasit. Mersi!

| RaduTN a răspuns (pentru Bogdanss):

Cu plăcere.
wave wave

| RaduTN a răspuns (pentru Bogdanss):

Cauta pe la setari\tastatura\ si bifeaza sound keypress, nu stiu cum este la tine ca sa-ti pot spune concret. Ti-am spus doar unde trebuie sa umblii.