| Sarcopt a întrebat:

Huawei P10 sau Samsung S7? Mă interesează poze/filmare, autonomia bateriei şi să nu aibe lag. Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Samsung S7

| iAMVi a răspuns:

Pai P10 are camera putin, putin de tot mai buna decat S7 din ce se vede in review-uri dar S7 are ecranul mult mai bun si bateria nici nu se compara, acolo Huawei mereu au cam dezamagit din pacate.

| MihaelViorel a răspuns:

Huawei P10

| Stancu_Marius_1918 a răspuns:

S7 are ecranul sensibil dar in rest e ok mai ales cu bateria, iar p10 e ok din toate punctele de vedere dar bateria e mai slaba ca la s7