| Mihai_Dănuț_2000 a întrebat:

Salutare. Ieri mi s a actualizat softul si acum nu mai pot intra pe magazin play sau sa ma conectez la Google. Cand intru pe Magazin play imi zice ca se verifica informatiile si pe urma imi da eroare. Nu stiu ce sa fac. Funda celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Wipe cache partition - cauti tu pe net despre.

| Alinoo48 a răspuns:

Închizi telefonul, apeși după butonul down music împreună cu cel de blocare, și dai wipe system. După totul ar trebui sa funcționeze.

| Mihai_Dănuț_2000 explică:

Nu merge faza cu Wipe.....Am Samsung Galaxy a5 si Android 6.0.1