| xDnRx a întrebat:

Imi puteti spune si mie care e cel mai bun dintre telefoanele:
Allview A5
Samsung Galaxy S Duos S7562
Sony Xperia E

Daca se poate sa imi faceti un clasamen va rog.
Dau Funda! happy

Răspuns Câştigător
| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Pai. Allview A5 + Huawei (asa ca idee) sunt telefoane de unica folosinta, adica eu le-am avut pe amandoua si mi-au rezistat decat 2 luni, am fost la sediul lor si asa mi-au zis.
Samsung galaxy s... consuma fooooarte multa baterie, mama are si il baga la incarcat din 2 in 2 ore, din cauza ecranului f mare se consuma bateria etc.
Sony Xperia am in acest moment si iti spun, de cate ori l-am dat de pamant (nenumarate) nici macar nu s-a zgariat., iar ca inteligenta, este foarte bun, si ca idee, are aceleasi aplicatii ca un Samsung galaxy s3 (are o colega)
Deci, dupa parerea mea Sony este cel mai bun. Bafta si sa alegi ceea ce iti convene tie si ce iti place! :*:*

3 răspunsuri:
| alexmarian08 a răspuns:

Locu 1 il are Galaxy S Duos S7562.2 Sony Xperia E si 3 il are Allview A5....parerea mea

| allexandru90 a răspuns:

Si Sony Xperia este bun dar eu as alege Samsung Galaxy