| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare!
Imi recomandati niste telefoane ieftine si bunicele cam pana in 700-800 lei? Gen sa nu fie prea mare! Sa fie cat de cat rezistent la spargere, sa tină bateria.
Eu mi-am luat acu 2 ani un Leeco S3 telefon chinezesc cred si s-o facut varză.
Eu acum am un Samsung J6 2018 care are 3 cu 32 si acum e spart putin un colț!
Acu face fente cu cartela cand sună când nu, e ciudat rău!
Când nu imi incarc cartela e mai bine, cand vrea cineva să mă sune ii apare ca nu sunt disponibil momentan! Is multe chestii ciudate pe care le are.
Pe J6 2018 am dat 700 lei de pe internet site EuroGSM pe 7 ianuarie 2019.
Ce telefon imi recomandati?
Eu o sa imi strang bani sa imi iau ca pana acum am aproape 500 lei!
Oare mă intreb daca o sa prind ceva la black friday

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Redmi 8
Redmi 9
Redmi Note 9
Toate sunt sub 150€

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy A10
Samsung Galaxy A10e
Samsung Galaxy A20
Samsung Galaxy A20e.

| nyoentox2002 explică (pentru anonim_4396):

Caut unul gen sau aiba 4 cu 64

| Bruno92 a răspuns:

S8, îl găsești la 800 de Ron

| Bruno92 a răspuns:

Vezi daca gasesti LG v30, e un tel super bun chiar si in 2020. sunt sanse sa il gasesti la 800 de ron e flagship nu chinezarii de rahat gen xiaomi sau Samsung a40.m-am convins azi cu telefoanele de la xiaomi ca sunt de rahat.o cazut pe jos de la distanta de 50 cm si sa ciobit mai sa se sparga.

| nyoentox2002 explică (pentru Bruno92):

Xiaomi e chinezarie dar Samsung e din Vietnam sau Coreea!
Samsung e o marca buna!
Huawei stiam ca mai este chinezarielaughing)

| Bruno92 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Samsung da, e forta, eu ziceam de modelele a10, si tot asa. Acei 64 de pixeli chiar nu sunt reali doar pe foaie ca la Allview in schimb acei 12 megapixeli de pe s9 da sunt, si faci poze mai detaliate decat 64 de mega de pe un xiaomi care nu's reali, sau de pe un a40. Cele din seria S sunt power!