| AlexBot a întrebat:

Salutare,in curand as vrea sa-mi cumpar un Allview v1 viper si vreau sa ii intreb pe cei care au unul daca este bun sau daca sunt multumiti de el.Am cateva intrebari:1)Jocurile merg bine?
2)Se incarca lent? 3)Calitatea foto si video este buna?
4)Merge sacadat?
De la cei care au aces telefon sau lau avut as dori da-mi raspundeti la intrebarile de mai sus sa stiu daca merita aces telefon

4 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut Alex. Sunt mai multe tipuri de V1 viper.
Daca te-ai referit la acesta
http://www.emag.ro/......DLZWBMBBM/
Merita cumparat. 2 GB Ram si un procesor bun. nu o sa iti mearga sacadat. o sa iti mearga toate jocurile ok. Incarcarea o poti rezolva schimband incarcatorul cu unu de 2 A (Amperi). Are o camera buna de 8MB. nu e ceva wow dar nu il iei pentru a inlocuii camera foto. deci e ok.
Daca nu la asta te-ai gandit ci la ala de 1GB Ram nu merita e slab merge tot greu pe el. Bafta.

| Doodleskull a răspuns:

Îti sugerez sa renunți la ideea de a lua telefoane de Allview deoare
1. Unele telefoane sunt făcute din piese uzate folosite de altii
2.Software-ul este slab
3.nu stiu daca te-ar interesa dar designul din aplicatii este jalnic.
4. Iti sugerez Samsung ace 4
Este foarte bun, il detin.Dar ai grija sunt mai multe versiunii
A mea este quad core de 1.2 si 1gb ram. Luat de la Orange pentru 500 lei folie +husa.
Eu sunt la liceu si stiu problema cu tel de la Allview de la colegi mei

| AmiAmiAmi a răspuns:

Am avut telefon Allview v1 viper acum o luna l-am schimbat, deoarece era prea vechi! Il aveam de 5 ani si dar nu avea nimic, l-am schimbat doar de fite! Acum am Allview v1 viper s 4g! Imi place si acesta, dar cel despre care ne-ai intrebat este extrem de bun si tot ce ai intrebat tu e perfect! Nu mint, e superb si ti-l recomand 100℅!

| FlorinCiokan a răspuns (pentru AmiAmiAmi):

Cum ai avut Allview V1 viper de 5 ani cand el e fabricat de 2 ani si ceva? Nu vorbi basme.