| SynapseNinja a întrebat:

La întrebarea anterioară am cerut părerea alegerii rețelei și cred că aleg Digi. Pot emigra la Digi cu numărul meu de la Orange? Adică cu același număr pe care îl am acum să îmi fac contract cu Digi fără să îmi mai schimb numărul de telefon? Multumesc si vreau răspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| Iisus2002 a răspuns:

Da este posibil sa îți portezi contractul cu același număr, mergi pe Digi nu o să îți pară rău

1 răspuns:
| laeimbrea a răspuns:

Da, cred ca poti sa primesti si o oferta ceva daca numarul tau are vechime, eu am trecut de la telekom, la Orange si am avut niste beneficii pentru că aveam numărul de mai bine de 1 an.