| cristian94lol a întrebat:

Salutare. m-am uitat pe site-ul de la digi dar nu am inteles mare lucru. eu am 2 abonamente de telefonie mobila, totul nelimitat. daca sun din Germania de pe digi (roaming activat) pe un telefon tot de digi, am costuri suplimentare?
deci am nelimitat si min nationale si internationale si net. funda

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pachetul "nelimitat" se refera doar la apelurile facute DIN tara, nu si la roaming.
Minutele vorbite in roaming (UE, SUA, Canada, China) se taxeaza suplimentar, chiar daca costul este extrem de mic. Tarifele exacte le gasesti tot pe site-ul lor.

| MihaelaDart a răspuns:

Eu am digi pe mobil si numai pe asta il folosesc in Germania cat si aici sun si in tara, iar tata plateste putin abonamentul. Parintii mei au un abonament cu 3 numere si mereu stau la trancaneala cu ei si nu numai.