| Alex_Alex's_2002 a întrebat:

Salutare, ma poate ajuta cineva?
Am cumparat o tableta Samsung Tab S2 ( SM-T719 ) de pe olx care era blocat în contul de google, stiam inainte ca era blocat si am vrut să o cumpăr si sa o deblochez eu, dar am observat ca este blocat si in " MDM " si din cauza aceasta nu pot resofta, am inteles ca se poate scoate MDM-ul cu un program de pe pc dar nu am gasit, stie cineva de unde pot lua un program de genul ca sa scot MDM?
MULTUMESC FRUMOS
Am pus din nou intrebarea fiindca am uitat sa precizez modelul tabletei.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca simplu sa-i dai factory reset.