| skyper07070 a întrebat:

Salutare membri TPU doresc sa achizitionez un telefon de pe siteul Vodafone si imi zice ptrtul in euro dar nu zice pe site daca euroul e 4, 5 si vreau sa stiu cat e un euro la achizitoanara telefonului ca sa stiu cu ce suma sa calculez adica e 376 euro ori... >vreau sa aflu ce suma e pe punct in lei sper ca intelegeti va multumesc pentru ajutor

1 răspuns:
| Marina92 a răspuns:

Se calculeaza suma la cursul euro din ziua in care il cumperi.