| Marko556 a întrebat:

Salutare, merită să dau atâția bani pe un iPhone 11 pro max? Menționez ca vreau sa îl iau pentru gaming

Răspuns Câştigător
| Mandeliu a răspuns:

Salut!

N-as recomanda iPhone-ul in general ca un brand pentru jocuri, pentru ca nu gamerii sunt publicul lor tinta, iar in consecinta produsele lor nu se axeaza pe asta. Iti recomand mai degraba ROG Phone II, este si mult mai ieftin decat un iPhone 11 Pro si iti garantez ca se va descurca mult mai bine in jocuri.

Succes!

10 răspunsuri:
| Speranta12 a răspuns:

Ce atata risipa? Si cu un telefon de tip banana te poti juca...

| Feitan a răspuns:

Desigur ca nu, la Apple platesti foarte mult brandul, poti orcand sa iti iei un Damsung, Oneplus sau ROG, daca chiar vrei sa dai niste bani seriosi pentru un telefon.

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Nu prea cred ca merita, ia si tu ceva lejer, în caz că-l pierzi sa nu trebuiască să pui afișe în oraș (acum nu zic să-ți iei primul' Nokia )

| Anonim1232004160 a răspuns:

IPhone nu prea e bun pentru gaming fiindca are RAM slabut

| Simpatic a răspuns:

Sa iei un telefon scump pentru gaming este ca si cum ai da bani de ak47 pe o teava cu cornete!
Ori suntem gameri ori numai suntem?

| Ineys a răspuns:

N-am mai auzit de gaming pe telefon. Asta e o jignire la adresa gaming-ului. laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu merita atata banet.
Pentru jocuri, ia-ti un PC.

| alina2k18 a răspuns:

Si eu ma dau smechera cu Samsung A8 laughing

| whatisthis19 a răspuns:

Mai bine iti recomand un pc de geiming

| Marko556 explică (pentru Ineys):

Ma refer la pubg mobile, fortnite etc