| Stefan_3770 a întrebat:

Salutare. Mi'am cumparat un nou telefon Nokia lumia 800 dar nu pot trimite sms. am incercat si cu codul 0040744946000 dar nu merge... dau funda la cel care ma ajuta

1 răspuns:
| dydu01 a răspuns:

Nu prea ma pricep la telefoane dar zic sa te duci iar la magazinul de unde ti l-ai cumparat si sa ii intrebi pe cei care lucreaza acolo ce e de facut. Si daca ai garantie la el o sa ti-l repare pe gratis sau "poate" iti da altul nou(nu stiu sigur). Apropo e frumos telefonulwinking.