| KiduuBwaa a întrebat:

Salutare. Mi-am facut root la telefon, apoi mi l-am de-root-at inapoi si acum cand vreau sa deschid magazin play, imi spune sa bag un cont, bag un cont deja facut si imi spune ca nu este conexiune desi eu sunt deja conectat la router-ul meu si am net, ajutati-ma va rog. Precizez ca am un telefon Allview A5 Quad.

1 răspuns:
| Robisca a răspuns:

Se poate ca problema asta mi s-a intamplat si mie la tableta tu trebuie sa resetezi tableta din fabrica DAR mai intai trebuie sa iti pui datele personale(download, fisiere, etc.)pentru a salva pasul asta nu este obligatoriul dar eu iti regomand sa-l faci FUNDA?