| Costin_Gheorghe_1991 a întrebat:

Mi-am luat de curand un iPhone4S si nu imi merge wifi cum sa fac? Daca ma-ti ajuta as fi foarte recunoscator.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Salut! Incearca sa-i faci update prin iTunes poate rezolva problema!

6 răspunsuri:
| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

Update prin ituneswinking 4s sunt recunoscute ca avand tot felul de mici probleme

| Sabs28 a răspuns:

Se poate ca routerul sa nu fie recunoscut de iphone, am patit si eu asta cu un iphone 3gs. Nu puteam sta pe WiFi acasa dar in mall da de exemplu. Incearca sa te conectezi in alta parte, daca nici asa nu merge, service AUTORIZAT

| Ursul543fanatic a răspuns:

Pai este foarte greu sa activezi wifi la un iPhone. Intreaba un specialist.

| sky123 a răspuns:

Salut! Iphonu poate fi facatura daca nu merge wifi :sau poate sa aiba o problema si trebuie dus la servis

| Costin_Gheorghe_1991 explică:

Facatura nu este inseamna ca trebuie buie sa il duc la reparat.

| Costin_Gheorghe_1991 explică:

Bine am inteles ca trebuie sa fac update ptin iTune dar cum?