| cosma18 a întrebat:

Salutare nu stiu ce sa aleg intre 2 telefoane:

LG Optimus L5 sau Samsung Galaxy Ace

Dferenta de pret nu conteaza...ma atrage L5 pentru ca are android mai nou..si este mai patratos asa... daca aveti detalii despre telefoane sau detineti unul dintre acestea va rog sa imi raspunde-ti la nelamurire! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
LG are frate-meu, tot L5, daca-l iei pentru tine in primul rand e dreptunghiular si e mai masculin decat ACE.
In al doilea rand ecranul mai mare, 4 inch in loc de 3, 5 si andorid 4.0 in loc de 2.2.
Nu as sta mult pe ganduri.
Bafta

3 răspunsuri:
| Alex_Alex_1998 a răspuns:

LG Optimus L5 incontestabil... E superior lui Samsung Galaxy Ace. Fudhaa happy Te Rog

| cosma18 explică (pentru CataC):

Asta ma gandeam si eu ...deci conteaza android 4.0 decat 2.2 nu?

| CataC a răspuns (pentru cosma18):

Salut
E acelasi sistem de operare, dar generatie mult mai noua. Gandeste-te ca la fiecare lansare apar optimizari si capabilitati noi.
Nu stiu care-i diferenta de pret, dar daca-s tot pe'acolo n-as sta pe ganduri.