| GrigoreVarlam a întrebat:

Salutare. Numai ce am pus un Iphone 6 Plus la vanzare pe un site.
Mi-a trimis cineva un mesaj sa imi spuna ca este interesat de telefonul meu, dar ca vrea sa ii dau IMEI-ul in prima faza ca sa verifice nu stiu ce la el.

Sa i-l dau? Se poate folosi cumva de el, iar mai pe urma sa nu imi mai functioneze mie cum trebuie?

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Bună, îi poţi da imeiul, tocmai pentru asta a fost conceput, ca să e observe daca telefonul e blocat in vreo retea sau pe icloud.

Nimeni nu ti-l cumpara fara sa-l dai. Si stai linistita, nu-ti poate face nimic cu el.

| GrigoreVarlam explică (pentru Deliiiia):

Multumesc de raspuns. P.S. Sunt un el. naitasabeS = Sebastian. laughing

| Deliiiia a răspuns (pentru GrigoreVarlam):

Oh, okay laughing

Mă bucur că te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Vlad_Stan_2001 a răspuns:

Try olx