| SynapseNinja a întrebat:

Salutare! O nelămurire vă întreb. La Vodafone, dacă îmi portez numărul de telefon de pe cartelă prepay pe abonament (în interiorul aceleiași rețele)... aceștia îmi vor da o nouă cartelă sim (cea pentru abonament) sau o voi păstra pe cea de la cartela prepay? Mersi frumos.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi maine la sediul Vodafone si întreaba i pe ei

| Anonimul151 a răspuns:

Cel mai probabil îți vor da o alta cartelă sim. Dar vei avea același număr de telefon, nu ți l vei pierde. Cartela de sim prepay ori ți o vor da înapoi ori o vor arunca ei.