| MorarasCiubotaru a întrebat:

Salutare poate cineva sa imi ofere niste aplicatii de nadejde pentru android ceva ce as putea sa imi pastrez telefonul in siguranta si intro forma cat mai excelenta va rog mult sau ce aplicatii ar trebuie sa am pe un telefon Sony xperia cu sistemul de operare android

Răspuns Câştigător
| DJMikeGMC a răspuns:

Racing thunder 1, si2, doodlejump, my paper plane2 samizici dacavrei mai multe

3 răspunsuri:
| DJMikeGMC a răspuns:

Fruitninja templerun angrybirds fruitninja pib roadtrip talking tom falldown3d pianomaster

| SabinCrb a răspuns:

Ptr. ce le vrei?

| Sweet_Arahida_1990 a răspuns:

Pai cea mai buna aplicatie e un antivirus adica AVG e gratis dar ai grija ce varinta instalezi uite aici e ca ceea originala https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antivirus
P.S are si monitorizator de baterie incorporat deci.