| lucianciuchi a întrebat:

Salutare prieteni, am fost întrebat de șeful la care lucrez acum.
Cum poate face ca apelurile lui sa meargă către angajați?
Nu doar unui singur număr de telefon ci mai multe.
Exista o centrala anume sau ce idei îmi puteți oferi?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Spune-i să folosească ZOOM și să vă trimită invitatie. tuturor, pentru a vă vedea/auzi la ora stabilita de el.

| RoCkKiD a răspuns:

Vrea sa va sune pe toți in același timp sau apelurile sa fie redirecționate?

Bula
| Bula a răspuns:

Poate crea un grup pe Messenger, in care sa se adreseze unei liste intregi de parteneri.
Cei din grup se potvedea video, se pot auzi sau pot scrie in grup pentru toti.

Crearea unui grup se rezolva usor: trimite un mesaj pentru mai multi, insirandu-le numele la destinatari. Ulterior se mai pot adauga persoane noi, se pot elimina persoane din grup
Cel care creaza grupul va putea sa-l administreze, dar poate adauga /transfera administratia grupului si la o alta persoana.

Mai sunt si alte platforme de conferinta, cum este si Zoom, dar care este limitata in timp.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apel in conferinta la Orange, Teleconferinte la Vodafone, etc. Citeste si aici: http://bit.ly/3222Udf