| AlexAvram94 a întrebat:

Salutare prieteni!
De curand mi-am reactualizat softul la telefon si vreau sa stiu care sunt urmarile acestei actualizari..se poate cumva virusa in cazul care stau pe Facebook sau mess? sau altele decat intenetu.
Am Nokia 200

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai făcut update oficial la soft NU are cum să se viruseze ( decât dacă accesezi diverse pagini necunoscute ).

Cel mai indicat ar fi să-ţi instalezi un antivirus pe telefon!

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Nu are cum.

| AlexAvram94 explică (pentru bursuc001):

Am luat soft-ul de pe nokia.com...
S-au mi-a aparut pe Telefon ca trebuie sa reactualizez soft-ul

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru AlexAvram94):

Atunci e OK!

O zi frumoasă.