| NoStreSs08 a întrebat:

Salutare prieteni!
Detin un Nokia Lumia 520 si in urma cu ceva timp l-am scapat din buzunar si i-am distrus ecranul. L-am dus la un service GSM iar acolo mi-au schimbat ecranul. dar exista o mica problema. Mereu cand ma suna cineva sau cand apelez pe cineva mi se blocheaza touch-u... adica nu imi mai ia nicio comanda... Am incercat si cu o resetare dar nu a functionat. Raspunsuri please, funda! happy

2 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

Ti-au pus astia prost sticla, acopera senzorul de proximitate.

| Moliana a răspuns:

Cunosc cazuri asemanatoare!
Nicio sticla nu poate inlocui adevarata sticla din fabrica, originala...
Ar trebui sa te interesezi si la alte GSM-uri....Sa vezi ce poti face...
Exista mai multe tipuri de ecrane.

...Noroc,la rezolvarea problemei!