| xXxStefaNNNxXx a întrebat:

Salutare.
Problema mea este urmatoarea:Tocmai ce mi-am achizitiont un nou telefon care are 32GB saptiu intern dar nu are slot de card microsd.
Mi-am instalat gta san andreas pe el(cu ajutorul pc-ului)iar cand intru in joc imi zice; Cannot find storage.Is SDcard mounted?
Ce pot sa fac ca sa mearga?

2 răspunsuri:
| Valon a răspuns:

Sterge-l,sarputea sa fie un virus. Daca vrei un site de pe care sigur merg:http://m.aptoide.com/,poti download-a aproape orice vrei moca

| xXxStefaNNNxXx explică (pentru Valon):

Am incercat nu merge..Si nu este virus unui prieten i-a mers.E de la cardul sd