| Salamandra33 a întrebat:

Recent mi-am cumparat un router si nu pot sa ma conectez cu telefonul la WI-FI.Se conecteaza pentru 5 secunde dupa se deconecteaza si tot asa.... Aveti ceva solutii? Dau funda

Răspuns Câştigător
| RedSkyRomania a răspuns:

Ai încercat butonul de RESET? E o mică gaură undeva pe spate, în care apeși cu un creion sau ceva cu vârf ascuțit. După ce dai reset, reconfigurează setările și vezi dacă problema persistă. Altecva se conectează la el? Dacă da, înseamnă că e o problemă cu telefonul.

Dacă mai ai întrebări/probleme legate de tehnologie, poți intra pe http://redskyit.weebly.com/ și vom încerca să te ajutăm.

Funda?

| Salamandra33 explică (pentru RedSkyRomania):

Pai la alte retele mi se conecteaza si aseara imi mergea si azi de dimineata

2 răspunsuri:
| Salamandra33 explică:

P.S Telefon Samsung Galaxy Grand Neo Plus