| Smecher_Nuti_1999 a întrebat:

revin cu o intrebare iarasi.stiti ca la cartela de Orange cand reincarci se strange in cont acei centi (suni la 223) iti spune ca ii poti utiliza la o cumparare a unui telefon. intrebarea mea este pot cumpara doar telefon?(imi va ramane acelasi numar?)

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Prin programul Phone Credit poti achizitiona 2 telefoane in 12 luni cat si accesorii ce au pe ele indragitele personaje PrePay, Millidge si Doig. Indiferent ce alegi sa achizitionezi prin acest program, numarul de telefon ramane acelasi.
Mai multe detalii gasesti aici https://www.orange.ro/prepay/prepay-bonus/
O zi buna,
Orange Helper