| Pustiul551 a întrebat:

Salutare, sa zicem ca am un telefon careia i fac update la soft, de la 2.3.6 la 4.1, intrebarea mea fiind, daca dau rev. la setarile din fabrica la telefon, dupa ce am facut acel update la 4.1 de la 2.3.6, telefonul va reveni la android 2.3.6? sau va ramanea cu 4.1?. intreb deoarece am auzit ca dupa update software cica daca dau rev la setarile din fabrica va reveni la androidul anterior.

Răspuns Câştigător
| Alin4uuu a răspuns:

Salutare Daniel, ii poti da linistit resetarea updateul nu se va pierde o sa ramai la 4.1 ori de cate ori i-ai dat resetare

| Pustiul551 explică (pentru Alin4uuu):

Ai incercat tu?happy

| Alin4uuu a răspuns (pentru Pustiul551):

Da am incercat happy

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Citeste aici:
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110108133034AA5QA41
Parerile sunt impartite.
Oricum, formateaza cardul, salveaza toate datele, aplicatiile pentru ca s-ar putea sa fie nevoie sa le reinstalezi din nou. Intereseaza-te mai bine deoarece depinde si de telefon.

| alinike2 a răspuns:

Revine la 2.3.6