| VLaDuTz02 a întrebat:

Salutare, Samsung Galaxy S4 se mai fabrica in prezent? As vrea sa.mi schimb smartphone-ul si vreau sa.mi cumpar un Samsung Galaxy S4 sau Samaing Galaxy A3(2016).Vreau un smartphone bun dar sa fie si un model cat de cat nou.Nu ma pot hotarî, voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung I9506 Galaxy S4 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......v0w8ef.php

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Vezi alte detalii despre Samsung Galaxy S4 în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......-ce-funda/

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Buna.Eu am Samsung.Dar sunt dezagita total..Cu banii de Samsung a2016 iti iei lejer un Huawei ..Am prieteni care zic ca Huawei e peste samsung..Plus de asta face telefoane frumoase. Uite de exwmplu uite-te la un Huawei p8 acum costa 9 milioane..sau Huawei p8 lite care acum e 7 milioane in altex.

| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Eu ti-l sugerez pe A3 2016 dar de banii aceea sigur gasesti un LG G3 la prima mana. Sper ca te-am ajutat, funda?