| biNNN a întrebat:

Salutare!
Stie cineva daca/cum pot afla numarul unei persoane care m-a sunat cu numar ascuns in urma cu cateva zile?
Ma intereseaza orice metoda, fie prin operatorul de telefonie (telekom), vreun service ( "manarii" pe soft ), vreun program sau politie/judecatoresc sau altceva. Este foarte important.
Multumesc anticipat, dau FUNDA FUNDA FUNDA :dhappy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci o plangere la politie si se ocupa ei. Bineinteles plangerea trebuie sa fie intemeiata, sa ai un motiv.

| kagom3 a răspuns:

Salut, profa mea a vrut sa afle cine a sunat-o cu nr. ascuns si a mers la politie, ei au aflat.